| Available Sizes | 4.02 " |
| Materials | Silicone |
| Available Colors | 3 colors available |
| Product Number | WQ0080 |
| Product ID | 553478746 |
| Great For | Travel, Safety, Baby |
| Item Weight | 0.11 lbs |
| Imprint Capabilities | Available blank (no imprint) |
| Small Orders | Can order less than minimum |
Available Imprint Methods
| Pad Print | Contact for pricing |
| Unimprinted | Contact for pricing |
Note: Price includes 1 color 1 location actual shipping cost is based on your zip code.
Imprint Color Options: White, blue, yellow, pink, black, orange, red, purple, green
Imprint Locations: Please contact us
Additional Services: Paper Proof, Virtual Proof, Art Services, Pre-production Proof
- Available blank (without imprint)
Production Time
| 10 business days | Please contact us |
Rush Service
| 7 business days | Please contact us |
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 260 items per carton |
| Carton Weight | 30.86 pounds |
| Carton Dimensions | 18.90 " x 13.39 " x 16.93 " |
| Individual Packaging | Box, Bulk, Case, Gift Wrapped, Poly Bag, Pouch |
Color Options
Available in 3 colors. See the color list under the product images for all options.
Imprint Options
2 imprint methods available. See Imprint Information tab for details.