| Available Sizes | 2.24 " x 0.94 " x 0.10 " |
| Materials | Metal |
| Available Colors | 10 colors available |
| Product Number | HB6615 |
| Product ID | 553977389 |
| Great For | Computer, Corporate |
| Item Weight | 0.02 lbs |
| Imprint Capabilities | Available blank (no imprint) |
Available Imprint Methods
| Unimprinted | Contact for pricing |
| Silkscreen | Contact for pricing |
Note: Price includes one color one side one location print and shipping fee to CA
Imprint Color Options: As request
Imprint Locations: on the USB
- Available blank (without imprint)
Production Time
| 10 business days | Contact for details |
Rush Service
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 500 items per carton |
| Carton Weight | 19.84 pounds |
| Carton Dimensions | 11.81 " x 11.81 " x 9.84 " |
| Individual Packaging | Opp bag |
Color Options
Available in 10 colors. See the color list under the product images for all options.
Imprint Options
2 imprint methods available. See Imprint Information tab for details.