| Available Sizes | 1.77 " x 1.18 " |
| Materials | Metal |
| Available Colors | 7 colors available |
| Product Number | ACA094 |
| Product ID | 554923319 |
| Great For | Wellness |
| Item Weight | 0.35 lbs |
| Assembly | Ships assembled |
Available Imprint Methods
| Printed | Contact for pricing |
Note: Price includes one color imprint, one location
Imprint Color Options: As Request
Imprint Locations: one location
Production Time
| 50 business days | Contact for details |
Rush Service
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 150 items per carton |
| Carton Weight | 35 pounds |
| Carton Dimensions | 20 " x 15 " x 10 " |
| Individual Packaging | INDIVIDUAL POLY BAG |
Color Options
Available in 7 colors. See the color list under the product images for all options.