| Available Sizes | 12 " x 18 " x 6 " |
| Available Colors | 1 colors available |
| Product Number | TT3019 |
| Product ID | 555116504 |
| Great For | Travel, Grand Opening, Holidays, Trade Show, Vacations |
| Item Weight | 0.88 lbs |
| Imprint Capabilities | Available blank (no imprint) |
| Small Orders | Can order less than minimum |
Available Imprint Methods
| Silkscreen | Contact for pricing |
| Unimprinted | Contact for pricing |
Note: Price includes 1 color 1 location actual shipping cost is based on your zip code.
Imprint Color Options: Custom Colors
Imprint Locations: Please Contact Us
Additional Services: Virtual Proof, Pre-production Proof
- Available blank (without imprint)
Production Time
| 15 business days | Contact for details |
Rush Service
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 50 items per case |
| Carton Weight | 23 pounds |
| Carton Dimensions | 28 " x 22 " x 24 " |
| Individual Packaging | Bulk, Poly Bag |
Color Options
Available in 1 colors. See the color list under the product images for all options.
Imprint Options
2 imprint methods available. See Imprint Information tab for details.