| Available Sizes | 3.54 " x 5.31 " |
| Materials | Stainless Steel |
| Available Colors | 2 colors available |
| Product Number | PCHW0072 |
| Product ID | 555670363 |
| Great For | Birthday, Camping, Company Picnic, Food, Sustainable |
| Item Weight | 0.3 lbs |
| Imprint Capabilities | Available blank (no imprint) |
| Small Orders | Can order less than minimum |
Available Imprint Methods
| Silkscreen | Setup Charge: $50.00 |
| Unimprinted | Contact for pricing |
Note: Price includes 1 Color 1 Side 1 Location Imprint and shipping to one location mainland in US.
Imprint Color Options: Custom Colors
Imprint Locations: Center
Additional Services: Virtual Proof, Art Services, Pre-production Proof
- Available blank (without imprint)
Production Time
| 9 business days | Contact for details |
Rush Service
| Rush Service | |
| 7 business days | |
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 144 items per carton |
| Carton Weight | 49 pounds |
| Carton Dimensions | 18 " x 18 " x 18 " |
| Individual Packaging | Individual Poly Bag |
Color Options
Available in 2 colors. See the color list under the product images for all options.
Imprint Options
2 imprint methods available. See Imprint Information tab for details.