| Available Sizes | 3.7 " x 2.8 " x 0.8 " |
| Materials | Stainless Steel |
| Available Colors | 2 colors available |
| Product Number | PJBST0078 |
| Product ID | 556042433 |
| Great For | Trade Show, Corporate, Travel, Healthcare, Retirement, Employee Recognition |
| Item Weight | 0.22 lbs |
| Imprint Capabilities | Available blank (no imprint) |
| Small Orders | Can order less than minimum |
Available Imprint Methods
| Laser Engraved | Setup Charge: $50.00 |
| Unimprinted | Contact for pricing |
Note: Price includes 1 Color 1 Side 1 Location Imprint and shipping to one location mainland in US.
Imprint Color Options: Custom Colors, PMS Colors
Imprint Locations: Front
Additional Services: Virtual Proof, Art Services, Pre-production Proof
- Available blank (without imprint)
Production Time
| 5 business days | Contact for details |
Rush Service
Shipping Information
| Shipping Method | Ground, expedited options available |
| Packaged | 100 items per carton |
| Carton Weight | 22 pounds |
| Carton Dimensions | 14 " x 14 " x 14 " |
| Individual Packaging | Individual Poly Bag |
Final shipping rates calculated at checkout based on destination and service level.
Supplier has confirmed pricing and availability through December 31, 2026.
Color Options
Available in 2 colors. See the color list under the product images for all options.
Imprint Options
2 imprint methods available. See Imprint Information tab for details.